شاهرخ استخری

 شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ است ، دو خواهر کوچکتر از خود دارد ،پدر شاهرخ استخری مهندس شیمی و مادرش لیسانس زبان دارد ،خودش لیسانس مهندسی صنایع دارد ،خیلی مودب است ،به گفته خودش کمی خجالتی است ،رفیق باز است ،به مد علاقه ی چندانی ندارد ،یک مدت فوتبال بازی می کرده اما به دلیل سختگیری های پدرش نسبت به درسش آن را رها کرده ،در سال سوم دانشگاه در یک تئاتر به نام اسب ها بازی میکند ،بعد به کلاسهای بازیگری می رود ،برای چند فیلم تست بازی می دهد ولی قبول نمی شود ،بعد از ۲ سال برای بازی در فیلم تلخون دعوت به همکاری می شود ،از جمله فعالیتهایش عبارتند از : تلخون ،پریدخت ، ماه عسل ،مثل هیچکس ،دلنوازان , فاصله ها و .....

شاهرخ استخری فرزند بزرگ خانواده‌اش می باشد و بعد از او دو خواهر دیگر به دنیا آمدند، پدرش مهندس شیمی است و مادرش لیسانس زبان است، پس از اینکه خواهرش به دنیا آمد، مادرش خانه‌دار شد. شاهرخ استخری سال 1378 وارد دانشگاه شد و هم اکنون فارق التحصیل مهندسی صنایع می باشد.

شاهرخ استخری پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 82-1381 گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور، پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم "تلــخون" ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از "پریدخت" گرفته تا "مثل هیچ کس" و سپس "ماه عســل" و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال "دل نوازان" است و بعد از آن "فاصله‌ها" جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

استخری در سریال "دل نوازان" ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال "فاصله‌ها"، نقش سعید را بازی کند. او می‌گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال "دل نوازان" تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم. 

عکس های جدید شاهرخ استخری 

  

عکس های جدید شاهرخ استخری 

 

عکس های شاهرخ استخری  

 

عکس های شاهرخ استخری  

 

عکس های شاهرخ استخری  

 

عکس های شاهرخ استخری  

 

عکس های شاهرخ استخری  

 

عکس های شاهرخ استخری  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 shahrokh 61 عکس های شاهرخ استخری 

 

shahrokh 51 عکس های شاهرخ استخری

 

 

shahrokh 41 عکس های شاهرخ استخری

 

 

shahrokh 31 عکس های شاهرخ استخری 

 

shahrokh 21 عکس های شاهرخ استخری 

 

shahrokh 11 عکس های شاهرخ استخری 

 

بیوگرافی شاهرخ استخری - picture 378 

 

بیوگرافی شاهرخ استخری - picture 377 

 

بیوگرافی شاهرخ استخری - picture 381 

اینم از بچهگی شاهرخ استخری(تولد یکسالگی) 

 

  • جالب های انگلیسی
  • رست موبایل
  • Online User